Metinātie žogi

Jūsu dārza nožogojuma ruļļi pagaidu lietošanai 

Pantanet® Light žogs ir vislabāk piemērots pagaidu nožogojuma izveidošanai. Žogi tiek piedāvāti zaļā krāsā. Visiem Pantanet® Light žogu tipiem ir 10 gadu garantija.

Priekšrocības: 

 • Estētiskums un diskrētums

 • Ilgmūžība

 • Ātra un profesionāla uzstādīšana

 • Pilnīga sistēma

Vairāk

Žogu ruļļi dārzam

Pantanet® Essential žogi tiek piedāvāti augstumā no 610mm līdz 2030mm un ruļļu garumā 25m. Ir pieejamas zaļa un antracīta krāsa. Visiem Pantanet® Essential žogiem ir 10 gadu garantija.

Priekšrocības: 

 • Estētiskums un diskrētums

 • Augsta ilgmūžība

 • Ātra un profesionāla uzstādīšana

Vairāk

Pantanet® Family žogs tiek ražots augstumos no 610mm līdz 2030mm un ruļļos pa 25 m. Piedāvājumā ir zaļa, antracīta un balta krāsas. Visiem Pantanet® Family produktiem ir 20 gadu garantija.

Priekšrocības: 

 • Estētiskums un diskrētums

 • Augsta ilgmūžība

 • Ātra un profesionāla uzstādīšana

 • Pilnīga sistēma

Vairāk

Fortinet Betafence žogs tiek ražots augstumos no 1020mm līdz 2510mm ar žoga acu izmēru 50.8 x 50.8 mm, zaļā krāsā. Fortinet® Medium un Super žogiem tiek piešķirta 20 gadu garantija.

Vairāk

PCV of Betafence cinkots un pārklāts žogs rullīšos

Betafence ir tirgus līderis nožogojumu rullīšos jomā vairāk nekā 135 gadus, un šajā jomā uzņēmumam ir nepārspējama pieredze. Šodien Betafence piedāvā klientiem ārkārtīgi plašu žogu risinājumu klāstu visiem lietojumiem. Tiem ir dažāda diametra drātis, kas paredzētas dzīvojamo, lauksaimniecības un rūpniecības objektu nožogošanai. Mēs aicinām jūs uz mūsu vietni, kur mēs piedāvājam metināta tīkla žogu piemērus, kas lieliski atbilst jūsu prasībām.

Dārza tīkli

Žogu tīklus var izmantot, piemēram, kā augstas kvalitātes dārza aizsardzību. Pieejami ir dažādi tīklu stili, tāpēc viegli atradīsiet ideālu jūsu dārzam. Pīti žogi ir ideāli dārziem, jo tie nodrošina lielisku caurspīdīgumu un, ja nepieciešams, var būt par atbalstu vīteņaugiem. Tīkls ir izturīga pret vīteņaugiem un var aizsargāt mājdzīvniekus. Žogu tīkliem nepieciešama arī minimāla apkope, un tiem ir tikai neliela vizuāla ietekme uz apkārtni.

Izvēlieties no labākajiem žogu zīmoliem

Betafence piedāvā daudzas produktu līnijas: sākot ar Ursus® līnijas, kas lieliski piemērota lauksaimniecības un mežsaimniecības vajadzībām, līdz tīklam Pantanet ® ruļļos, kas paredzēti dzīvojamo īpašumu nožogošanai. Savukārt tīklus Fortinet® un Rempart izmanto būvniecības nozares speciālisti. Mēs aicinām jūs iepazīties ar dažādām specifikācijām un spriegotu žogu tīklu veidiem, kas atbildīs jūsu prasībām. Fortinet ® sistēma sastāv no laminēta metināta tīkla ruļļos trijos dažādos izmēros. Spēcīgs un ciets Fortinet tīkls nodrošina augstu stingrību un drošības līmeni administratīvajās, rūpnieciskajās un militārajās zonās.

Augstas drošības žogi

Žogu tīklus ar dzeloņstieplēm vai asmeņiem izmanto teritorijās, kas prasa augstu drošības līmeni, piemēram, cietumos vai būvlaukumos. Šis žogu tīkla tips ir populārs arī lauksaimniecības teritorijās kombinācijā ar elektriskajiem žogiem, jo tas palīdz kontrolēt lauksaimniecības dzīvniekus un aizsargāt tos no suņiem. Betafence nodrošina izturīgus žogus no cinkota tērauda ar augstu stiprības pakāpi.

Izturīgi un stipri

Papildus dažādajiem tīklu biezumiem Betafence piedāvā tos arī ar PVC pārklājumu dažādās krāsās, pēc izvēles. Pateicoties tam, cinkots metināts tīkls tiks aizsargāts pret koroziju un nodrošinās vēl augstāku žoga, kas pakļauts laikapstākļiem, izturību.