Rampas, hidrauliskie līmeņotāji

Rampas jeb hidrauliskie līmeņotāji padarīs kraušanas procesu vieglāku un ātrāku. Mēs jums piedāvāsim dažādus risinājumus, balstoties uz jūsu ēkas specifiku, kraušanas intensitāti un vajadzības pēc siltumizolācijas utt. Tātad, neatkarīgi no jūsu vajadzībām, mūsu hidrauliskie līmeņotāji, hermētiskie blīvējumi, kraušanas mājas un citi kraušanas piederumi var tikt pielāgoti jebkurai jūsu biznesa specifikai.

Hidrauliskie līmeņotāji nosegs plaisu starp kravas automašīnu un noliktavas grīdu, kā arī kompensēs kravas automašīnas svārstības kraušanas procesā. Hermētiskais blīvējums nosegs spraugas apkārt kravas automašīnai, kas kraušanās procesā samazinās enerģijas zudumus. 

Kā pilns risinājums ir kraušanas māja, kas sevī apvieno pajumti, hermētisko blīvējumu, paceļamos vārtus un hidraulisko līmeņotāju.

Rampas, izlīdzinošie tilti

Rampas, izlīdzinošie tilti

Hidraulisko līmeņotāju izvēlei būtu jābūt balstītai, izejot no jūsu biznesa specifikas, piemēram, ēkas dizaina, satiksmes intensitātes, transporta līdzekļu tipa, kompensējamā augstuma starpības un kraušanas palīglīdzekļu veida, kuru lieto kraušanai. 

Crawford Solutions piedāvā plašu hidraulisko līmeņotāju klāstu.

Šķērveida pacēlāji

Šķērveida pacēlāji

HYMO šķērveida pacēlājus var izmantot praktiski jebkurā nozarē un plašā amplitūdā. Šos pacēlājus var izmantot statiski, novietojot kādā tam paredzētā vietā, vai arī kā mobilu pārvietojamu paceļamo platformu. 

Galvenais paceļamo platformu uzdevums ir pārvarēt augstuma starpību iekraušanas vai izkraušanas procesā, loģistikā vai ražošanā. Šķērveida paceļamos liftus var arī aprīkot ar dažādu papildus aprīkojumu. 

Visi HYMO šķērveida lifti ir ražoti atbilstoši ES mašīnbūves direktīvai 98/37/EK un jaunākajiem CEN standartiem.

Hermētiskie blīvējumi rampām

Hermētiskie blīvējumi rampām

Hermētiskais blīvējums ir risinājums, lai ietaupītu enerģiju un uzlabotu darba apstākļus. 

Hermētiskais blīvējums noblīvē kravas automašīnu un pasargā kravu no laika apstākļiem iekraušanas un izkraušanas laikā. 

Kā arī nodrošina uzlabotus darba apstākļus un pasargā no caurvēja rašanās ēkā.

Pārkraušanas mājiņas

Pārkraušanas mājiņas

Pārkraušanas mājas ir energoefektīvs risinājums, kas satur visus attiecīgos komponentus pilnīgai kraušanas nodrošināšanai un enerģijas taupīšanai.

Nojume, hidrauliskais līmeņotājs, hermētiskais blīvējums, paceļamie vārti.

Kraušanas aprīkojums

ASSA ABLOY Entrance Systems piedāvā virkni papildus aprīkojuma jūsu kraušanas piestātnei.

Instalējot papildus aprīkojumu, jūs iegūsiet drošāku un ilgtspējīgāku kraušanas vietu.