Lopbarības maisītāji

Skiold

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Diagonālie jeb slīpie maisītāji

Slīpie jeb diagonālie maisītāji UNI-MIX ir paredzēti lopbarības samaisīšanai pēc malšanas vai placināšanas, sajaucot vairākus nepieciešamos produktus viendabīgā barības masā. UNI- MIX ir porcijas tipa maisītāji. Slīpā tipa maisītājs ir novietots slīpumā no 30 vai 27 grādos.

Maisītāji UNI- MIX ir pieejami 3 modeļos: UNI- MIX 500, UNI- MIX 1000 un UNI- MIX 1500, kuri atšķiras ar tilpumiem no 500 līdz 1500 L ar ražību no 1līdz 4,5 t/h.

Šie maisītāji piemēroti maisīšanai arī ar mitro barības piedevu pievienošanu tā darbības laikā, kā piemēram, melase, tauki vai eļļa. Maksimālais mitrās piedevas pieļaujamais daudzums līdz 6%.

Maisītāji izceļas ar augstu samaisīšanas kvalitāti īsā laikā. Viegla piedevu pievienošana caur atveramu lūku. UNI- MIX ir uz trīs atbalsta kājām, zem kurām var uzstādīt svēršanas elementus, precīzākas komponentu dozēšanas un receptes sastādīšanai. Šie maisītāji ir spējīgi darboties arī nepilni pie maziem apjomiem. Maisīšanu un izkraušanu veic pamatnē novietos gliemežtransportieris.

Šie maisītāji ir paredzēti vidējām un lielām saimniecībām.

Skiold

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Horizontālais mikseris

Horizontālais mikseris H2000 ir industriāla tipa barības maisītājs. Ietilpība 2000 L ar maksimālo ražibu līdz 14 m3/h.

Maisītājs izceļas ar ātru (4–12 min) un efektīvu maisīšanas kvalitāti. Tas var tikt izmantos jebkura samalta vai granulēta produkta maisīšanai, ar iespēju pievienot līdz 2 mitrajām komponentēm. Maisīšana notiek ar vienu rotējošu gliemezi, kam ir vijumi pretējos virzienos. 

Pamatne ir izgatavota no paaugstinātas izturības metāla sakausējuma, nodrošinot darbības ilgmūžību un garu kalpošanas mūžu bez ātra izdilšanas riska.

Maisītājs H2000 ir izmantojams 3 variantos:

1. Variants – viens pats maisītājs, kas strādā porcijās.

2. Variants – maisītājs ar priekšbunkuru un svariem.

3. Variants – maisīšanai nepārtrauktas plūsmas līnijās uz svariem, aprīkojot ar priekšbunkunkuru un izkraušanas tilpni. Šādā komplektācijā nav nepieciešams apstādināt malšanas procesu uz maisīšanas laiku.

Skiold

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Lāpstiņu tipa maisītāji PTS

Lāpstiņu tipa maisītājs PST ir izteikts industriāla tipa barības maisītājs, lielas jaudas lopbarības ražotnēm, ar augstās kvalitātes miksēšanas prasībām.

Tā konstrukcija ļauj izteikti īsā laikā, līdz 3 min samaisīt produktus, tajā skaitā ar 3 pievienotām šķidrām komponentēm. Tie ir ātras iepildīšanas un izpildīšanas funkcija.

Šī tipa maisītājs ir pieejams 4 modeļos, kas atšķiras ar ietilpību no 2000 L līdz 6000 L un ražību no 15 t/h līdz 45 t/h. Maisītājs var tikt izmantos jebkura samalta vai granulēta produkta maisīšanai. Maisīšana notiek ar diviem rotējošiem maisītājiem, kam piestiprinātas lāpstiņas dažādos slīpumos. Šāda konstrukcija novērš maisīšanas mehānisma aplipšanu. 

Pamatne ir izgatavota no paaugstinātas izturības metāla sakausējuma, nodrošinot darbības ilgmūžību un garu kalpošanas mūžu bez ātra izdilšanas riska.

Maisītājs PST ir pieejams ar priekšbunkuru un pēc bunkuru, lai nodrošinātu nepārtrauktu līnijas darbību, neapstādinot malšanu un produktu padevi uz maisīšanas laiku.