Par uzņēmumu “Preiss būve”

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “PREISS BŪVE” ir uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi tādās sfērās kā:

  • žogu, vārtu, industriālo vārtu, kraušanas sistēmu tirdzniecība un montāža, serviss;

  • būvniecība;

  • metāla konstrukciju, graudu transportēšanas, uzglabāšanas un apstrādes iekārtu tirdzniecībā un montāžā.

Vairāku gadu laikā uzkrātā pieredze, kvalificētie darbinieki un tehniskais nodrošinājums spēj piedāvāt augsta līmeņa apkalpošanu īsā laika periodā.

Žogu, vārtu un industriālo vārtu nozarē esam viena no vadošajām firmām un oficiālie pārstāvji Latvijā tādām Eiropas firmām kā BETAFENCE un CRAWFORD.

Būvniecība – veicam angārtipa ēku būvniecību, kas sevī ietver pilnu komplektu: no pamatiem līdz pilnībā gatavām būvēm. Mūsdienīgs angārs atbilst sava laikmeta prasībām – tas ir ērti un precīzi konstruējams un montējams, izgatavots no sertificētiem materiāliem, nekaitīgs videi un cilvēkiem, un to var pielāgot izmantošanai jebkurā nozarē.

Iekārtu montāža – nodarbojas ar metāla konstrukciju un graudu transportēšanas, uzglabāšanas un apstrādes iekārtu montāžu.

“Preiss būve” žogu un vārtu salons

Mūsu uzņēmums lepojas un laipni aicina visus interesentus apciemot salonu, kurā var aplūkot visu mūsu piedāvāto produkciju!

Šeit katram apmeklētājam bez maksas sniegsim individuālu konsultāciju, veiksim žogu projekta
kalkulācija un palīdzēsim atrast labāko risinājumu!

SIA “Preiss Būve” izveidošanas vēsture

SIA “Preiss Būve” izveidošanas vēsture slēpjas aiz interesantiem faktiem un aizraujoša stāsta. 1996. gadā tika izveidots liels uzņēmums SIA “Preiss”, kura faktiskā un juridiskā adrese bija Lielvārdē, Dravnieku ielā 16. Uzņēmums darbojās vairākās nozarēs, un tā galvenie darbības veidi bija: 

  • lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība un serviss;

  • žogu un vārtu tirdzniecība, montāža un serviss;

  • metālapstrāde.

Jau SIA “Preiss” darbības laikā Žogu un vārtu nodaļa sadarbojās ar plaši pazīstamu beļģu kompāniju “BEKAERT” (šobrīd uzņēmuma nosaukums ir mainīts uz “Betafence”), kas piegādāja uzņēmumam žogus un vārtus.

1998. gadā SIA “Preiss” sadarbībā ar zviedru kompāniju “Crawford” sāka pārstāvēt Latvijas tirgū to ražotos garāžas vārtus un kraušanas rampas. 

2002. gadā SIA “Preiss” izveidoja meitas uzņēmumu SIA “Preiss Serviss”. Šis uzņēmums nodarbojās ar žogu un vārtu montāžas un servisa pakalpojumiem un tika iesaistīts daudzu jaunu projektu piesaistē un realizēšanā. Ar žogu un vārtu tirdzniecību līdz 2006. gadam nodarbojās SIA “Preiss”.

2006. gadā notika liela reorganizācija un SIA “Preiss” izveidoja vairākus meitas uzņēmumus. Saglabājot darbības veidus, kvalificētus speciālistus un visas iestrādes, tika izveidoti tādi uzņēmumi kā SIA “Preiss metāls” (vēlāk šis uzņēmums tika pārreģistrēts par SIA “Preco”) – metālapstrāde, dažādu lauksaimniecības augu un sēklu transportēšanas iekārtu ražošana, SIA “Preiss Agro” – lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība un serviss un graudu transportēšanas, uzglabāšanas un apstrādes iekārtu tirdzniecība. Tajā pašā 2006. gadā SIA “Preiss Serviss” tika pārreģistrēts par SIA “Preiss Būve”, un galvenie uzņēmuma darbības veidi bija žogu un vārtu tirdzniecība un pakalpojumu serviss žogu un vārtu montēšanā, kā arī iekārtu montāža un būvniecība.

2011. gadā uzņēmums paplašināja savu darbības jomu un pārņēma no SIA “Preiss Agro” graudu transportēšanas, uzglabāšanas un apstrādes iekārtu tirdzniecības sfēru.

SIA “Preiss Būve” ir izdevies saglabāt savu nosaukumu, neatkarību, darbu kvalitāti un sadarbības partnerus līdz pat šodienai.

Sazināties ar mums