Piedevu tvertnes un sistēmas

Piedevu tvertnes un sistēmas

Kvalitatīvas lopbarības receptes sagatavošanai nepieciešams pievienot dažādas sastāvdaļas, kā piemēram minerālvielas, mikroelementus, vitamīnus un taukus. 

Šīs barības sastāvdaļas ir maza apjoma, bet būtiska barības sastāvdaļa. To daudzums un veids atkarīgs no mājdzīvnieku veida un katras dzīvnieku grupas specifiskajām vajadzībām. To daudzums un tilpums atkarīgs no lopbarības līnijas lieluma. 

Šīs piedevas ir vajadzīgas lielākā sastāvā (Macro) un mazākā apjomā (Micro).

Piedevu tvertnes iedalās 2 grupās:

  • Vienkāršas un maza izmēra piedevu tvertnes,

  • Komplicētas un sarežģītas sistēmas ar uzpildīšanas, dozēšanas mehānismiem un atbalsta konstrukciju.

Atkarībā no mikro un makro piedevu specifiskajām produkta īpašībām, kā to birstamības, granulometriskā sastāva, mitruma un agresivitātes pakāpes, piedevu tvertnes var būt izgatavotas no dažāda veida materiāliem ar vai bez maisītājiem.

Minerālpiedevu tvertnes Lejuplādēt brošūru (ENG)

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Minerālpiedevu tvertnes

Minerālpiedevu tilpnes ir standartā pieejamas 400 L un 700 L tilpumā. Ietilpību var palielināt ar paugstinātajiem sāniem maksimāli līdz 1450 litriem. 

Tās ir iespēja izvēlēties krāsota metāla vai no nerūsējoša tērauda, ar maisītāju vai bez tā. Papildus komplektā tās aprīkojamas ar vienkāršu vāku vai ar slodzes nesošu cauruļu rāmi un režģi Big-bag maisu uzlikšanai.  

Padeve no minerālpiedevu tvertnēm komplektējas ar gliemežtransportieri Dia.102mm vai ar apaļo-lokano vītnes transportieri.

Mikropiedevu tvertne DS30 Lejuplādēt brošūru (ENG)

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Mikropiedevu tvertne DS30

Mikropiedevu tvertne DS30 ir paredzēta maza apjoma piedevām, kā piemēram, vitamīniem un komponentiem, kas barības sastāvam nepieciešamas mazās devās. 

Pieejamas ar 1, 2 vai trīs nodalījumiem ar produkta ietilpību no 3 līdz 5kg. Izgatavots no nerūsējoša tērauda un ir viegli tīrāms.

Mirkopiedevu sistēma DS20/ DS30 Lejuplādēt brošūru (ENG)

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Mirkopiedevu sistēma DS20/ DS30

Piedevu tvertņu sistēma DS20 un DS30 ir ar dažāda izmēra tvertnē mērtilpumu 120L, 150 L un 300L, kas sadalītas 1, 2 vai 3 sekcijās un novietotas uz vienotas konstrukcijas rāmja ar apkalpošanas laukumu. 

Šī sistēma arī ir paredzēta maza apjoma lopbarības piedevu glabāšanai (vitamīni, premiksi utt). Zem konstrukcijas ir padeves mehānismi piedevu padošanai uz kopēju tvertni, no kuras jau tālāk tie padodas uz mikseri. 

Šī sistēma ir paredzēta uzpildīšanai ar rokām no neliela izmēra maisiem un iepakojumiem.

Mikropiedevu sistēma DS100 Lejuplādēt brošūru (ENG)

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Mikropiedevu sistēma DS100

Piedevu tvertņu sistēma DS100 ir ar dažāda izmēra tvertnēm, kuru tilpumi ir no 900L līdz 1800L un novietotas uz vienotas konstrukcijas rāmja ar apkalpošanas laukumu. 

Šī sistēma arī ir paredzēta maza apjoma lopbarības piedevu glabāšanai (vitamīni, premiksi utt), tikai lielākām lopbarības ražošanas rūpnīcām. 

Zem konstrukcijas ir padeves mehānismi piedevu padošanai uz kopēju tvertni, no kuras jau tālāk tie padodas uz mikseri. Šī sistēma ir paredzēta uzpildīšanai gan ar rokām no neliela izmēra maisiem un iepakojumiem, kā arī ar mobilo pacēlāju, uzceļot lielāka tipa maisus.

Premiksu un minerālpiedevu sistēma DS500 SQ Lejuplādēt brošūru (ENG)

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Premiksu un minerālpiedevu sistēma DS500 SQ

Piedevu tvertņu sistēma DS500 SQ ir sistēma, kur apvienotas minerālu piedevas tvertnes 400/ 600L, ar Big-Bag maisu pacelšanas vinču un iekarināšanas konstrukciju, kā arī ar kopējo iesvēršanas tvertni.

Paredzēts lielām lopbarības ražotnēm. Piedevu tvertņu skaits un svēršanas tvertnes lielums komplektējas atbilstoši ražotnes vajadzībām un skaitam. 

Būtiskākā priekšrocība, ka nākotnē uzstādītā sistēma ir viegli papildināma un svēršanas tvertne pagarināma.

Šķidro piedevu tvertne Lejuplādēt brošūru (ENG)

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Šķidro piedevu tvertne

Šī tvertne ir paredzēta šķidro piedevu uzkrāšanai un padošanai uz lopbarības maisītāju. 

Pieejamas divas ietilpības tvertnes. Šīs tvertnes ir paredzētas tādiem produktiem kā eļļai, taukiem un melasei. 

Tvertnes ir ar siltumizolāciju, papildus sildīšanu. Tās var tikt uzstādītas gan iekštelpās, gan ārvidē.