Tīrītāji

ОЛИС

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Aspirācijas tipa tīrītāji (gaisa plūsmas)

Kompānija OLIS piedāvā vairāku veida aspirācijas tipa tīrītājus jeb moduļus. Šie moduļi ir uzstādāmi atsevišķi graudu plūsmās vai komplektā ar sietu tipa tīrītājiem LUČ ZSO, Horizont K un PSO. 

Pēc darbības principa tie ir izstrādāti, lai atsūktu vieglos piemaisījumus, kas ir smagāki par attīrāmo kultūruaugu sēklām.

Pēc gaisa plūsmas veida aspirācijas modeļi pieejami slēgtā tipa (VSZ) un vaļējā tipa (VSN). Slēgtā tipa (VSZ) nav nepieciešams atsevišķi atsūkšanas ventilators un ciklons. Tie var tikt uzstādīti sietu tīrītājiem kā priekšaspirācijas moduļi, kā arī pēcaspirācijas moduļi.

Aspirācijas modulis SWO- 1 tiek uzstādīts graudu plūsmās putekļu un vieglo piemaisījumu atsūkšanai.

Priekšrocības:

 • Kompakti izmēros

 • Augsta efektivitāte

 • Zema cena

Darbības principālā shēma:

1. Aspirācijas modulis (VSZ) ar slēgto gaisa plūsmas ciklu un darbības shēma:

2. Aspirācijas modulis (VSH) ar atvērto gaisa plūsmu un darbības shēma:

3. Gaisa plūsmas tīrītājs SWO- 1 un principiālā darbības shēma:

ОЛИС

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Graudaugu sēklu tīrītājs “PCO”

Sietu galdu tīrītājs PCO ir paredzēts dažādu graudaugu kultūru attīrīšanai no rupjajiem un sīkajiem piemaisījumiem. Tīrītājs ražots Ukrainā.

Tīrīšana notiek, izmantojot horizontālos sietu klājumus kombinācijā ar aspirācijas modeļiem (priekšaspirāciju un pēcaspirāciju), nokomplektējams atkarībā no klientu vēlmēm un vajadzības. Pieejami komplektā ar atsūkšanas jaudu un ciklonu. 

Sietu tīrīšanu veic gumijas lodītes zem sietiem. Graudu tīrītājs PCO ir paredzēts mazām un vidējām saimniecībām graudaugu kultūru priekštīrīšanai, rūpīgai jeb otrreizējai tīrīšanai un sēklas šķirošanai. 

Pieejami 3 modeļi, ar dažādām caurplūdes jaudām.

Priekšrocības:

 • Kompakts izmēros

 • Izturīga konstrukcija

 • Augsta efektivitāte

 • Viegli maināmi sieti

 • Demokrātiska cena

Darbības principālā shēma:

ОЛИС

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Graudaugu sēklu tīrītājs “HORIZONT- K”

Sietu galdu tīrītājs “HORIZONT- K” ir paredzēts dažādu kultūraugu sēklu attīrīšanai no rupjajiem un sīkajiem piemaisījumiem. Tīrītājs ražots Ukrainā.

Tīrīšana notiek, izmantojot horizontālos sietu klājumus kombinācijā ar aspirācijas modeļiem (priekšaspirāciju un pēcaspirāciju), nokomplektējams atkarībā no klientu vēlmēm un vajadzības. Pieejami komplektā ar atsūkšanas ventilatoru un ciklonu. 

Pēc gaisa plūsmas veida priekšaspirācijas modeļi pieejami slēgtā tipa (VSZ) un vaļējā tipa (VSN). Slēgtā tipa (VSZ) nav nepieciešams atsevišķi atsūkšanas ventilators un ciklons. Sietu tīrīšanai tiek izmantotas gumijas lodītes zem sietiem.

Sēklu tīrītājs “HORIZONT- K” ir universālas darbības. Piemērots vidējām un lielām saimniecībām graudaugu kultūru priekštīrīšanai, rūpīgai jeb otrreizējai tīrīšanai un sēklas šķirošanai.
Pieejami 4 modeļi, ar dažādām caurplūdes jaudām no 130 līdz 400 t/h uz kviešu priekštīrīšanu.

Priekšrocības:

 • Kompakts izmēros

 • Izturīga konstrukcija

 • Augsta efektivitāte

 • Viegli maināmi sieti

 • Demokrātiska cena

 • Mazs elektropatēriņš

Darbības principālā shēma:

1. Sietu tīrītājs “HORIZONT- K- 130 ar slēgto priekšaspirācijas (VSZ) un pēcaspirācijas (KAO_ moduli:

ОЛИС

Uzdod jautājumu

hCaptcha

Graudaugu sēklu tīrītājs "LUČ ZSO"

Rotējošā cilindra priekštīrītājs “LUČ ZSO” ir paredzēts dažādu kultūraugu sēklu attīrīšanai no rupjajiem un sīkajiem piemaisījumiem. Tīrītājs ražots Ukrainā.

Priekštīrītājs “LUČ ZSO” ir universālas darbības. Piemērots vidējām un lielām saimniecībām graudaugu kultūru priekštīrīšanai un rūpīgai jeb otreizējai tīrīšanai.

Tīrīšana notiek izmantojot horizontāli novietotu rotējošu cilindru kombinācijā ar aspirācijas modeļiem (priekšaspirāciju un pēcaspirāciju), nokomplektējams atkarībā no klientu vēlmēm un vajadzības. Pēc gaisa plūsmas veida priekšaspirācijas modeļi pieejami slēgtā tipa (VSZ) un vaļējā tipa (VSN). Slēgtā tipa (VSZ) nav nepieciešams atsevišķi atsūkšanas ventilators un ciklons.

Rotējošā cilindra diametrs no 600- 1900mm, ar 3- 6 sekcijām atkarībā no tīrītāja modeļa un jaudas. Rotējošajam cilindram ir maināms slīpums līdz 1- 5grādiem, kas nodrošina iespēju tīrīt grūtāk birstošanas sēklas vai pie lieliem mitrumiem.

Sietu tīrīšanai tiek veikta ar 2 sekojošiem mehānismiem: ar birsti un saplākšņa rullīšiem, kas izspiež sieta acī iestrēgušos graudus. Pieejami 7 modeļi, ar dažādām caurplūdes jaudām no 35- 300 t/h uz kviešu priekštīrīšanu.

Priekšrocības:

 • Nav horizontālās vibrācijas;

 • Izturīga un vienkārša konstrukcija;

 • Augsta efektivitāte arī pie mitriem graudiem ar lielu piemaisījumu daudzumu;

 • Mazs elektropatēriņš;

 • Demokrātiska cena.

Darbības principālā shēma
(Rotējošasi tirītājs “LUCH ZSO ar slēgto priekšaspirācijas (VSZ):