Metāla konstrukcijas

Viens no SIA "Preiss Būve" specializācijas veidiem ir metāla konstrukciju montāža. Uzņēmumam ir plaša pieredze metāla karkasa būvniecībā:

  • Metāla karkasa tehniskās telpas un angāri;

  • Metāla karkasa industriālas ēkas;

  • Metāla karkasa sabiedriskās ēkas.

Uzņemamies sagatavot nepieciešamo tehnisko projektu attiecībā uz metāla konstrukcijām, saražot, piegādāt un samontēt metāla konstrukcijas visīsākajā laikā.

Metāla karkasa tehniskās telpas un angāri

Tehniskās telpas un angāri ir būvēti no metāla karkasa un ir viegli un ātri samontējami, kas būtiski var ekonomēt jūsu laiku un līdzekļus. Mēs piedāvājam gan tipveida angārus, gan nestandarta risinājuma angārus jūsu vajadzībām. 

Tipveida angāri ir pēc mūsu pieredzes izstrādāti angāri ar biežāk lietotiem izmēriem. No tipveida angāriem piedāvājām šāda laiduma angārus ar soli 6m:

  • 12m;

  • 18m;

  • 24m.

Nestandarta tipa angārs ir ar jūsu izvēlēto laidumu, augstumu un garumu. Uzbūvēsim, sagatavosim visus nepieciešamos dokumentus saskaņošanai pirms būvniecības un nodošanai ekspluatācijā, arī jūsu izdomātam angāram. Palīdzēsim izstrādāt jūsu vēlmēm visatbilstošāko konstrukciju.

Uzdod jautājumu

Metāla karkasa industriālās ēkas

Industriālās ēkas atšķirības no parasta tipveida angāra ir tādas, ka industriālām ēkām parasti ir lielāks augstums un lielāks laidums, līdz ar to konstrukcija paliek sarežģītākā un tās montāžai nepieciešamas papildus zināšanas un iemaņas.

Mūsu uzņēmumam ir plaša pieredze industriālo ēku metāla karkasa montāžā. Piedalījāmies vairākos industriālā tipa projektos.

Uzdod jautājumu

Metāla karkasa sabiedriskās ēkas 

Mūsdienās metāla konstrukcijas ieņem augstu vietu no visiem ātri montējamiem konstrukciju veidiem. Tāpēc aizvien biežāk metāla konstrukcijas tiek lietotās arī sabiedriskām un dzīvojamām ēkām. 

Pielāgojoties pašreizējam tirgum, piedāvājām arī sabiedrisko un daudzstāvu dzīvojamo ēku metāla konstrukciju montāžu.

Piedalījāmies daudzstāvu dzīvojamo māju metāla karkasa montāžas projektos, izstrādājot visu nepieciešamo normatīvu dokumentāciju, veicot nepieciešamos mērījumus kvalitātes nodrošināšanai un iekļaujoties termiņos.

Uzdod jautājumu