PANTANET® ESSENTIAL

Pantanet® Essential žogi no Betafence tiek piedāvāti augstumā no 610mm līdz 2030mm un ruļū garums ir 25m. Pieejama ir zaļa un antracīta krāsa. Visiem Pantanet® Essential žogiem ir 10 gadu garantija.

Pamatinformācija

Pantanet® Essential pieejami ruļļos, kuros katrā ir 25 m žoga. Pantanet Essential pārsvarā izmanto dārzu un privātmāju nožogošanai. Drošības ziņā šie žogi ir vērtīgāki par ierastajiem pītajiem žogiem ar rombveida acīm, jo pārkniebjot vienu stiepli nav iespējams „atpīt” visu žogu.

Tīkls

Žoga siets, izgatavots no tērauda stieples, sametināts kontaktmetināšanas veidā, pēc tam pārklāts ar plastika slāni. Horizontālajās stieplēs, pie ikvienas acs ir izliekums. Žoga augšpusē ir dubulta stieple, apakšpusē viena.

Stabi

Profesionālā uzstādīšana

Bekaclip® stabi
Iestiepšanas stabiņos un starpstabiņos ir piestiprināšanas savienotājs, apaļš ārējais profils un pie tā pielikti plastika uzgaļi. Piestiprināšanas klipši izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Apaļi tērauda stabi
No iekšpuses un no ārpuses pārklāti ar mazākais 275 g/m2 biezu (saliekot kopā abas puses) cinka slāni saskaņā ar Eiropas standarta 10326 prasībām. Cinkoti un pārklāti ar poliestera slāni, kurš ir mazākais 60 mikronu biezs. Īpašnieks var pats samontēt.

Bekaclip®-P stabi: apaļa profila stabiņi, pārklāti ar krāsainu PVC, sastiprināti ar stiepli, izgatavotu no izturīga, rūdīta tērauda. Ar tīkla piestiprināšanas klipšiem un uzgali, uz kura ir Betafence zīme.

Vārti

Pantanet® sistēma ir pilnīgi nobeigta, dodot iespēju komplektēt un ierīkot drošus, augstas tehnoloģijas Fortinet® vai Egidia® tipa vārtus: vienu vērtņu un divu vērtņu atveramus un bīdāmus vārtus.

Pārklājuma metode

Ruļļi tiek izgatavoti no tērauda stieples. Sākotnējas apstrādes process nodrošina nevainojamu PVC seguma saķeri ar izstrādājuma virsmu.

Krāsas

Žogs : zaļš RAL 6073, metāliskā antracīta BF7016M
Stabiņi : zaļi RAL 6005, metāliskā antracīta BF7016M (tikai Bekaclip®)

Piegāde un uzstādīšana

Pantanet® Essential ir vieni no populārākajiem metinātā sieta žogiem, kas pieejami augstumos no 610mm – 2030mm. Pantanet® Essential žogam piemērotākie stabi ir Bekaclip®, pie kuriem žogs piestiprinās ar klipšiem. Pantanet® Essential žogu pie stabiem iespējams piestiprināt arī izmantojot metāla stiepli.

Pantanet® Light
Pantanet® Essential

Sazināties ar mums