Pītie žogi

Plasitor® – vītu stiepļu žogs ar rombveida acīm. 

Montāžas metode ir vienkārša un efektīva.

Priekšrocības: 

  • Saglabā formu un elastību

  • Ilgs kalpošanas laiks

  • Atbalsts kāpšanas augiem

Vairāk

Pareiza sieta izvēle

Vai domājat par sava dārza aizsardzību vai aizžogotas sētas izveidošanu maziem dzīvniekiem? Stiepļu žogs neatkarīgi no tā, vai tas ir izgatavots no tīkla, ko pārdod ruļļos vai paneļos, ir lieliska izvēle. Ne tikai tāpēc, ka ir drošs, bet arī lēts, pateicoties plašajam pieejamo garumu un izmēru klāstam.

Ērts un vienkārši uzstādāms žogs

Apvienojot izcilu cenu un plašu klāstu, drāšu tīkli ir ērti risinājumi daudzām mājas un daļēji profesionālām vajadzībām. Ir arī vienkārši uzstādāmi. Betafence piedāvā augstas kvalitātes tīklu dažāda garuma ruļļos – no 3 līdz 50 metriem –, kas atvieglo pareizā tīkla daudzuma iegādi pēc nožogojama laukuma nomērīšanas.

Žogu tīkli mājas vai daļēji profesionālai lietošanai

Mūsu žogi ruļļos ir lieliski piemēroti mazu dzīvnieku un putnu nožogošanai, kā arī aizsardzībai pret ārējiem iebrucējiem. Jūs, piemēram, varat izveidot drošu sētu medījamajiem putniem vai mājputniem vai pasargāt dārzu pret brīvi skrejošiem putniem. 

Hexanet® pīts tīkls ar sešstūra acīm ir lieliski piemērots šādiem lietojumiem. Lai iegūtu lielāku izturību, tas ir pieejams ruļļos ar maksimālo augstumu 200 cm cinkotā versijā un versijā ar PVC pārklājumu.

Vai jums nepieciešama augsta izturība un pretestība?

Kaut arī Casanet® tīkls ir paredzēts profesionālai izmantošanai, to izvēlas arī mazu lauksaimniecības dzīvnieku īpašnieki un audzētāji. Plašais sietu izmēru un stieples biezumu klāsts padara Casanet® par lielisku izvēli daudzos lauksaimniecības un mežsaimniecības nolūkos, piemēram, dēstu audzētavu un jaunaudžu aizsardzībai pret dzīvniekiem.

Tīkls ir pieejams metinātā, cinkotā un ar PVC pārklājumu versijā, ruļļos ar garumu no 5 līdz 25 metriem un augstumu līdz 2 metriem.