FORTINET®

Fortinet Betafence žogs tiek ražots augstumos no 1020mm līdz 2510mm ar žoga acu izmēru 50.8 x 50.8 mm, zaļā krāsā. Fortinet® Medium un Super žogiem tiek piešķirta 20 gadu garantija.

Tīkli

Sametināts žogs Fortinet® (acu izmērs 50,8 x 50,8 mm), izgatavots no cinkotos stieples, ar elektrību sametināts ikvienā savienojuma punktā, pēc tam pārklāts ar plastika slāni. Horizontālajās stieplēs pie ikvienas acs ir saliecams. 150 cm un augstākos stieples žogu (no vienas puses), ir 25,4 mm stieņu galiņi, kurus var likt kā uz augšu, tā arī uz apakšu. Ruļļu garums: 25 m.

Stabiņi

Fortinet® sistēma ar Bekaclip® stabiņiem nodrošina, ka būs ierīkots optimāls žogs. Iestiepšanas un starpu stabiņos ir iemontēta nostiprināšanas josta, bet to ārējais profils – apaļš. Stabiņi ir ar plastika uzgaļiem. Nostiprināšanas piespiedēji izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Stabiņi ir cinkoti no iekšpuses un no ārpuses. Saskaņā ar Eiropas standartu 10326 mazākais slāņa biezums – 275g /m2 (kopā saliekot abas puses). Cinkoti un pārklāti ar plastika slāni un poliesteru, mazākais slāņa biezums – 60 mikronu.

Vārti

Fortinet® sistēmu pabeidz augstas tehnoloģijas Fortinet® vai Egidia® tipa vārtu sortiments: vienas vērtnes un divu vērtņu atverami un bīdāmi vārti.

Pārklājuma metode

Ruļļi tiek izgatavoti no cinkotas stieples. Sākotnējas apstrādes process nodrošina nevainojamu PVC seguma saķeri ar izstrādājuma virsmu.

Krāsas

Žogs: zaļa RAL 6073
Stabiņi: zaļi RAL 6005

Fortinet
Fortinet Betafence žogs

Sazināties ar mums