PANTANET® LIGHT

Pantanet® Light no Betafence vislabāk ir piemērots pagaidu nožogojuma izveidošanai. Šādi žogi tiek piedāvāti zaļā krāsā. Visiem Pantanet® Light žogu tipiem tiek piemērota 10 gadu garantija.

Pamatinformācija

Pantanet® Light visvieglākais no visiem Pantanet žogiem, tam ir visplānākās stieples un vislielākās acis. Pantanet® Light ir vairāk piemērots kā pagaidu nožogojums, vai arī kā teritoriju sadalošais nožogojums.

Tīkls

Žoga siets, izgatavots no tērauda stieples, sametināts kontaktmetināšanas veidā, pēc tam pārklāts ar plastika slāni. Horizontālajās stieplēs, pie ikvienas acs ir izliekums.

Stabi

Bekaclip® stabi
Iestiepšanas stabiņos un starpstabiņos ir piestiprināšanas savienotājs, apaļš ārējais profils un pie tā pielikti plastika uzgaļi. Piestiprināšanas klipši izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Apaļi tērauda stabi
No iekšpuses un no ārpuses pārklāti ar mazākais 275 g/m2 biezu (saliekot kopā abas puses) cinka slāni saskaņā ar Eiropas standarta 10326 prasībām. Cinkoti un pārklāti ar poliestera slāni, kurš ir mazākais 60 mikronu biezs. Īpašnieks var pats samontēt.

Bekaclip®-P stabi: apaļa profila stabiņi, pārklāti ar krāsainu PVC, sastiprināti ar stiepli, izgatavotu no izturīga, rūdīta tērauda. Ar tīkla piestiprināšanas klipšiem un uzgali, uz kura ir Betafence zīme.

Vārti

Pantanet® sistēma ir pilnīgi nobeigta, dodot iespēju komplektēt un ierīkot drošus, augstas tehnoloģijas Fortinet® vai Egidia® tipa vārtus: vienu vērtņu un divu vērtņu atveramus un bīdāmus vārtus.

Pārklājuma metode

Ruļļi tiek izgatavoti no tērauda stieples. Sākotnējas apstrādes process nodrošina nevainojamu PVC seguma saķeri ar izstrādājuma virsmu.

Krāsas

Pantanet žogs tiek izgatavots zaļā krāsā.

Uzstādīšana un izmantošana

Pantanet® Light iespējams uzstādīs izmantojot tos pašus stabus, kā jebkuru citu Pantanet žogu. Tāpat žogam piemēroti arī tāda paša tipa vārti kā citiem Pantanet žogiem (Fortinet un Egidia).

Pantanet® Light
Pantanet® Light

Sazināties ar mums