PANTANET® FAMILY

Pantanet® Family Betafence žogs tiek ražots austumos no 610mm līdz 2030mm un ruļļos pa 25 m. Pieejami zaļā, atracīta un baltā krāsā. Visiem Pantanet® Family produktiem tiek piešķirta 20 gadu garantija.

Pamatinformācija

Pantanet® Family ir ļoti populārs metināta sieta žogs, kas tiek pārdots 25m ruļļos. To pamatā izmanto piemājas dārzu nožogošanai, bet bieži vien arī sporta laukumu un rūpnīcu noliktavu nožogošanai. Drošības ziņā Pantanet® Essential žogs ir labāks, jo to nav iespējams atpīt, kā tas ir ar parastajiem sieta žogiem.

Tīkls

Cinkots žogs, izgatavots no cinkotas stieples, sametināts kontaktmetināšanas veidā, pēc tam pārklāts ar plastika slāni. Horizontālajās stieplēs, pie ikvienas acs ir izliekums. 25,4 mm attālumā no žogu virsas un apakšas ir vēl viena, pastiprinoša malas stieple.

Stabi

Profesionālā uzstādīšana

Bekaclip® stabi
Iestiepšanas stabiņos un starpstabiņos ir piestiprināšanas savienotājs, apaļš ārējais profils un pie tā pielikti plastika uzgaļi. Piestiprināšanas klipši izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Apaļi tērauda stabi
No iekšpuses un no ārpuses pārklāti ar mazākais 275 g/m2 biezu (saliekot kopā abas puses) cinka slāni saskaņā ar Eiropas standarta 10326 prasībām. Cinkoti un pārklāti ar poliestera slāni, kurš ir mazākais 60 mikronu biezs. Īpašnieks var pats samontēt.

Bekaclip®-P stabi: apaļa profila stabiņi, pārklāti ar krāsainu PVC, sastiprināti ar stiepli, izgatavotu no izturīga, rūdīta tērauda. Ar tīkla piestiprināšanas klipšiem un uzgali, uz kura ir Betafence zīme.

Vārti

Pantanet® sistēma ir pilnīgi nobeigta, dodot iespēju komplektēt un ierīkot drošus, augstas tehnoloģijas Fortinet® vai Egidia® tipa vārtus: vienu vērtņu un divu vērtņu atveramus un bīdāmus vārtus.

Pārklājuma metode

Ruļļi tiek izgatavoti no cinkotas stieples. Sākotnējas apstrādes process nodrošina nevainojamu PVC seguma saķeri ar izstrādājuma virsmu.

Krāsas

Žogs : zaļš RAL 6073, metāliskā antracīta BF7016M
Stabiņi : zaļi RAL 6005, metāliskā antracīta BF7016M (tikai Bekaclip®)

Izstādīšana

Nožogojums ļoti labi pilda savas funkcijas arī iežogojot suņus vai kādus citu lielākus dzīvniekus. Pantanet® produktu saime ir pieejama augstumos no 610mm līdz 2030mm. Šim žogam vislabāk ir piemēroti Bekaclip® stabi, pie kuriem žogu ļoti viegli var piestiprināt ar klipšu palīdzību. Tomēr Pantanet žogus iespējams piestiprināt arī pie jebkura tipa apaļajiem stabiem, izmantojot stiepli. Protams, jāatceras arī par žoga stiprinājuma balstiem.

Pantanet® Family

Sazināties ar mums