Gabioni

Betafence gabionu konstrukcijas tiek izmantotas daudzās modernās infrastruktūrās, piemēram, upju gultnēs un krastos vai arī nogāzēs gar ceļiem un dzelzceļiem.

Gabionu konstrukcijas

Betafence gabionu konstrukcijas tiek izmantotas daudzās modernās infrastruktūrās, piemēram, upju gultnēs un krastos vai arī nogāzēs gar ceļiem un dzelzceļiem.

Gabioni un trapioni

Gabioni ir veidoti kā saturošās un atbalstošās konstrukcijas, kas novērš zemes, vai kādu citu materiālu, noslīdējumus. Trapioni tiek izmantoti kā brīvi stāvošas sienas, kuru viena vai vairākas sienas ir izveidotas slīpas.

Gabioni un trapioni principā ir ietvari, kas veidoti no sametinātiem sietiem, kuri savā starpā savienoti ar spirālēm, stieplēm vai speciāliem klipšiem. Vajadzīgajā vietā tie tiek nogādāti izjauktā veidā, uz padoniem. Kad tie ir atvesti, tos izsaiņo, savieno vajadzīgajā veidā un piepilda ar vajadzīgā lieluma akmeņiem, vai kādu citu materiālu pēc izvēles. Jo smagāks materiāls, kurš tiek iepildīts gabionā vai trapionā, jo stabilāka izveidojas konstrukcija.

Lai realizētu dažādus projektus ar gabioniem vai trapioniem parasti nepieciešama sertificēta arhitekta palīdzība.Veidojot trapionus jāņem vērā arī slīpuma leņķa attiecība pret konstrukcijas augstumu un konstrukcijas platums.

Gabioni un trapioni bieži vien tiek izmantoti arī dārza dizainu veidošanā. Bieži vien šādos gadījumos sieti tiek pildīti ar dažādiem materiāliem, lai panāktu vēlamo efektu. Bieži tiek izmantoti šādi materiāli: stikls, koks vai īpašas formas akmeņi. Apkārt gabionam vai trapionam apstādot augus var iegūt ļoti skaistu ekoloģisko konstrukciju.

Betafence – pirmā kompānija Eiropā, kas ieguvusi CE kvalitātes zīmi gabionu ražošanai. Gabioni ir pārbaudīti un atzīti, sertifikāta nr. AT/2010-03-1790, Ceļu un Tiltu izpētes institūtā Varšavā.

Bastioni

Bastioni tiek izmantoti zemes un ūdens inženierijā, kā aizsardzība pret plūdiem, tā ir labākā alternatīva maisiem ar smiltīm, vai arī kā permanentas konstrukcijas.

Bastioni tiek veidoti līdzīgi kā gabioni. No metinātiem sietiem, savienojot tos ar spirālēm, stieplēm, vai klipšiem. Tomēr papildu šiem sietiem bastionu iekšpusē ir izvietota ģeosintētiska membrāna, kas ļauj piepildīt konstrukciju ar ļoti smalkiem materiāliem, piemēram, smiltīm.

Gabionu siena

Sienas ir īpašs gabionu veids, kas tiek veidots kvadrātveida formā, ar augstumu 30cm. Visbiežāk šādus sienas izmanto, lai nostiprinātu upju un ezeru krastus. Tos var izvietot arī kanālu un ūdens rezervuāru gruntī. Gabionu matrači var tikt izmantoti gan virs, gan zem ūdens.

Pārklājumi

Cinka-Alumīnija pārklājums

SIETA ACS
(MM)
STIEPLES IZMĒRI
(MM)
ANTIKOROZIJAS
PĀRKLĀJUMS
MŪŽA
ILGUMS
76,2 X 76,23 vai 4,5ZN-AL 350 G/M2> 50 GADI MĒRENĀ KLIMATĀ


Cinka-Alumīnija pārklājums ar PVC

SIETA ACS
(MM)
STIEPLES IZMĒRI
(MM)
ANTIKOROZIJAS
PĀRKLĀJUMS
PVC

NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS

MŪŽA
ILGUMS
76,2 X 76,22,7 / 3,2 OR 3,8 / 4,3

N-AL 350 G/M2 AR PVC 0,25MM BIEZU PVC PĀRKLĀJUMU

ZAĻĀ KRĀSĀ RAL 7037

2,0 MM

> 120 MĒRENĀ KLIMATĀ


Gabioni un trapioni

Sazināties ar mums