ZENTURO® UN ZENTURO® SUPER ŽOGI

Zenturo® ir universāls “viss vienā” risinājums mūsdienīgai žogu un dārza rotājumu koncepcijai. Esi sava žoga līdzautors!

Paneļi

Zenturo® ir plakani paneļi ar pamīšus piemetinātām dubultām stieplēm.
Cilpas:
– Zenturo®: 100 x 100, 100 x 50 un 50 x 50 mm,
– Zenturo® Super: 100 x 50 un 50 x 50 mm.

Paneļu platums ir 2005 mm tie ir pieejami augstumā sākot no 655 līdz 2005 mm. Horizontālo stiepļu stieples diametrs: 5 mm, vertikālo stiepļu stieples diametrs: 4,15 mm. 

Stabi

Bekaclip® stabu sistēma
Zenturo® paneļus ir iespējams uzstādīt uz Bekaclip® tipa metāla stabiem (kuri tiek izmantoti Bekafor® klasiskajiem & prestižajiem paneļiem). Paneļus var vienkārši piestiprināt pie stabiem, izmantojot standarta Bekafor® piederumus.

Bekafor® Click stabu sistēma
Zenturo® paneļi ir labi saderīgi ar Bekafor® Click stabu sistēmu. Šai unikālajai stabu koncepcijai ir skavas, kuras ir paredzētas paneļu piestiprināšanai pie stabiem. Tā rezultātā uzstādīšanai nav nepieciešami piederumi vai darba rīki.

Zenturo® stabu sistēma
Lai izveidotu gabiona sienas, tiek izmantoti 120 x 40 x 2 mm Zenturo® stabi. Paneļi tiek uzstādīti divās pretējās staba pusēs ar īpašiem fiksatoriem, radot vietu, ko var aizpildīt ar dažādiem materiāliem (akmens, koks, miza, lapas un daudzi citi).

Vārti

Zenturo® paneļu žogs ideāli atbilst Zenturo® vienvērtnes un divvērtņu vārtiem.

Vārti

Paneļi ir izgatavoti no cinkotām stieplēm. Poliefīra pārklājuma (vismaz 100 mikroni) labākai pielipšanai tiek izmantots līmējošais pārklājums. Stabi ir no iekšpuses un ārpuses cinkoti (minimālais pārklājums 175 g/m², par abām pusēm kopā), saskaņā ar Eiropas standarta 10326 prasībām. Pēc tam tiek uzklāts līmējošais pārklājums un visbeidzot stabi tiek pārklāti ar poliefīru (vismaz 60 mikronu).

Krāsa

Zaļi RAL 6005 (tikai Zenturo®) un metāliskā antracīta BF7016M.
Citas krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.

Pildījumi

Zenturo® paneli ir iespējams aizpildīt ar 3 atšķirīgiem, unikāliem & dekoratīviem pildījumiem:

Pikseļu
Šie kvadrātveida un taisnstūra formas plastmasas elementi lieliski iederas paneļa atšķirīgajiem režģu izmēriem: 100 x 100, 100 x 50 un 50 x 50 mm. Pikseļus uz paneļa ir iespējams viegli nospiest, lai izveidotu skaitļus, vārdus vai rakstus uz sētas. Pieejami antracīta krāsā.

Flexo Strip
Zenturo® paneļus tāpat ir iespējams piepildīt ar Flexo Strip. Lokāmās plastmasas sloksnes ir pieejamas 2 platumos (režģiem ar platumu 50 un 100 mm) un var tikt izlocītas starp paneļa režģiem gan vertikālā, gan horizontālā virzienā. Pieejamas ruļļos pa 50 m (paredzēts griešanai pēc vajadzīgā garuma), antracīta krāsā.

Perfo Strip
Pildījumus ir iespējams izmantot:
– lai piešķirtu sētai unikālu dizainu;
– lai radītu nepieciešamo privātuma līmeni (paneļus ir iespējams piepildīt pilnīgi vai daļēji);
– lai noslēptu paneļa lielākos režģus, ja tas tiek izmantots gabionu būvei.zienā.

ZENTURO® UN ZENTURO® SUPER žogi

Sazināties ar mums