NYLOFOR® CITY ŽOGI

Nylofor® City ir pabeigta sistēma, kuru veido taisnstūra veida izturīgi, sametināti žogu paneļi Nylofor® F ar virsējo metāla stieni, piemēroti stabiņiem un nostiprināšanas sistēmai.

Paneļu žogi

Paneļu platums – 2500 mm, bet augstums – no 630 līdz 2030 mm. Acs izmēri – 200 x 50 mm. Stieņi īpaši izturīgi: horizontālo stieņu izmērs ir 15 x 6 mm, bet vertikālo stieņu diametrs – 5 mm.

Stabiņu žogi

Kvadrātveida profila stabiņi (60 x 60 mm), izgatavoti no sametinātas caurules. stabiņos paredzēti ieliktņi, ieteicami Nylofor® F paneļu piestiprināšanai. Stabiņiem ir alumīnija uzgalis.

Pārklājuma metode

Paneļi izgatavoti no cinkotiem stieņiem. Iepriekšējās apstrādes process nodrošina ideālu PVC slāņa saķeri ar produkta virsmu. Stabiņi ir no iekšpuses un no ārpuses cinkoti (mazākais slāņa biezums – 275 g/m2 saliekot abas puses kopā) saskaņā ar Eiropas standarta 10326 prasībām. Pēc tam uzklāts savienojošais slānis un tad stabiņi pārklāti ar plastiku (mazākais 60 mikronu).

Krāsa

Zaļā RAL 6005.
Citas krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.

Piederumi

Piestiprināšanas klipši no poliamīda
Ieteicams piestiprināt divus paneļus pie viena stabiņa

Drošības skrūve M6
Ieteicami piestiprināšanas klipši piestiprināšanai stabinu ielikņos. Izgatavota no nerūsējošā tērauda. Garums – 40 mm; augšējā ieliktņa garums – 60 mm. Ar kupola veida galviņu, M6, iekšējais sešstūris 3/16“.

Atbalsta profils
Profils C 31,5 x 32,5 x 1,50 mm.
Cinkots un pārklāts ar plastika slāni (poliesteru). Garums – 2505 mm.

Atbalsta profila fiksatori
Tips C 33 x 39 x 50 mm
Ieteicami divu atbalsta profilu piestiprināšanai pie starpstabiņa.
Tips C33 x 39 x 54 mm
Ieteicami atbalsta profila piestiprināšanai gala stabiņa: kreisais klipsis lietojams kreisajā gala stabiņā, bet labais – piestiprināšanai pie labās puses gala stabiņa. Pie stūra stabiņa piestiprinot divus atbalsta profilus, lietojami labais un kreisais klipši.
Tērauda fiksatori ar 8 mm izmēra atverēm.
Cinkoti un pārklāti ar plastika slāni (poliesteru).
Krāsa: zaļa – balta

Neoprēna antivibrācijas sloksnes 
ķirtas, trokšņa samazināšanai un radušās vibrācijas samazināšanai starp žoga paneļiem un stabiņiem. Lipīgas, garums – 25 mm. Piestiprināmas pie augšējā, horizontālā paneļu stieņa.

Nylofor® City

Sazināties ar mums