NYLOFOR® 3D SUPER ŽOGI

Nylofor® 3D Super sistēma ar speciālu 3D izliekumu un ļoti izturīgiem horizontāliem stieņiem sniedz optimālu aizsardzību.

Paneļu žogi

Izturīgas, ikvienā krustpunktā elektriski sametinātas acis, pārklātas ar poliestera slāni. Vienā paneļu pusē ir vertikāli 30 mm augstuma stieņu galiņi. 3D paneļi apvieno V formas stieņu nogriežņus, kuri horizontāli iet caur ikvienu paneli. Standarta acs: 200 x 50 mm. V formas acs: 200 x 50 mm. Stieņa diametrs: Horizontālā: 8 mm. Vertikālā: 5 mm.

Stabiņu žogi

Kvadrātveida profila sistēma

Paneļi tiek piestiptināti pie staba priekšpuses izmantojot drošības skrūves. Metinātajiem kvadrātveida profila stabiem (60x60x1.5mm) ir paredzētas vītnes, kurās skrūves iestiprināt. Staba augšdaļā uzstādīta plastmasas kape.

Bekafix® stabiņu sistēma

Lietojot speciālus fiksatorus, izgatavotus no metāla, paneļi sāniski piestiprināmi pie stabiņiem.
Sametinātiem cauruļu, H formas stabiņiem (70 x 44 mm) ir plastikāta uzgalis.

Bekafix® Super stabiņu sistēma

Vidējam un augstam drošības līmenim: ir ieteicami Bekafix® Super stabiņi. Paneļi ir sāniski piestiprināmi pie stabiņiem, lietojot speciālus metāla, aizsargājošus skavas ar skrūvēm. Sametināti, cauruļveida, H formas stabiņi (100 x 54 mm) ar iepriekš izurbtām atverēm paneļu ielikšanai/stiprināšanai. Stabiņi ir piegādājami ar plastikāta uzgali.

Vārti

Nylofor® 3D Super sistēmu pabeidz droši un augstas tehnoloģijas Egidia®, Nylofor® vai Robusta® veida vienas vērtnes vai divu vērtņu atverami un bīdāmi vārti.

Pārklājuma metode

Paneļi izgatavoti no cinkotiem stieņiem (vismaz 40 g/m2). Lai ideāli saķertos ar poliestera slāni (vismaz 100 mikronus), ir uzklāts savienojošais slānis. Stabiņi no iekšpuses un no ārpuses cinkoti (minimālais cinka pārklājums ir – 275 g/m2 abas puses saliekot kopā) saskaņā ar Eiropas standartu 10326. Pēc tam uzklāts savienojošais slānis un, pēdīgi, stabiņi pārklāti ar plastika slāni (vismaz 60 mikronu).

Krāsa

Zaļā RAL 6005.Citas krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.

Nylofor® 3D Super sistēma

Sazināties ar mums