NYLOFOR® 3D LIGHT II ŽOGI

Nylofor® 3D Light II paneļi ir ļoti izturīgi pateicoties horizontālajiem 3D locījumiem.

Paneļu žogi

Paneļu platums – 2500 mm, augstums – no 1030 līdz 2030 mm. Vienā paneļu pusē ir 30 mm augsti vertikāli, stieņu galiņi, (iespējams likt kā žoga virspusē, tā arī apakšā). Acs izmēri – 200 x 50 mm un 100 x 50 mm stieņu posmos. Horizontālo stiepļu stieples diametrs: 4 mm, vertikālo stiepļu stieples diametrs: 4 mm.

Stabiņu žogi

EL stabiņu sistēma

Paneļu žogs piestiprināmas pie staba priekšējās daļas ar skrūvēm, kuru galviņas pēc ieskrūvēšanas nolūzt. Sametinātas taisnstūra formas(60 x 40 x 1,5 mm) stabiem ir plastikāta vāciņi.

Stabu sistēmas ar kvadrātveida profilu

Paneļie pie šada tipa stabiem tiek piestiprināti izmantojot divas stīpas, kuras vien uar otru, caur žoga paneli savieno ar skrūvēm. Ir trīs tipu stīpas – priekš vidus savienojumiem, gala vai stūru. Metinātas stiprinājuma vietas stabiem pieejamas izmēros 60x40x1.5mm.

Bekafix® stabiņu sistēma

Lietojot speciālus fiksatorus, izgatavotus no poliamīda vai metāla (aizsardzība), paneļi sāniski piestiprināmi pie stabiņiem. Sametinātiem cauruļu, H formas stabiņiem (70 x 44 mm) ir plastikāta vāciņš.

Kvadrātveida profila sistēma

Paneļi tiek piestiprināti pie staba priekšpuses izmantojot drošības skrūves. Metinātajiem kvadrātveida profila stabiem (60x60x1.5mm) ir paredzētas vītnes, kurās skrūves iestiprināt. Staba augšdaļā uzstādīta plastmasas kape.

Quixolid® stabu sistēma

Paneļi tiek uzstādīti staba sānos, iekarināti īpašās gropēs un nostiprināti ar metāla sloksnēm. Papildus piederumi nav nepieciešami. H profila 75 x 50 mm tērauda stabi ir aprīkoti ar plastmasas kapi.

Vārti

Nylofor® 3D sistēma ir pabeigta. Lietojot augstas tehnoloģijas atveramos un bīdāmos Egidia®, Nylofor® un Robusta® vārtus tiek radīta optimālā aizsardzība.

Pārklājuma metode

Paneļi izgatavoti no cinkotiem stieņiem. Savienojošais slānis nodrošina ideālu Saķeri ar poliestera slāni (mazākais 100 mikronu). Stabiņi ir cinkojami kā no iekšpuses, tā arī no ārpuses (mazākais slānis – 275 g/m2, kopā saliekot abas puses) saskaņā ar Eiropas standartu 10326. Pēc tam uzklāj savienojošo slāni un tad stabiņi pārklāti ar plastiku (mazākais 60 mikronu).

Krāsa

Zaļā RAL 6005, antracīta RAL 7016 un karsti cinkotu.
Citas krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.

NYLOFOR® 3D LIGHT II

Sazināties ar mums

* tikai EL stabiem