Project Description

pantanet-light

PANTANET® LIGHT

Pantanet® Light no Betafence vislabāk
ir piemērots pagaidu nožogojuma izveidošanai.
Šādi žogi tiek piedāvāti zaļā krāsā.
Visiem Pantanet® Light žogu tipiem tiek piemērota 10 gadu garantija.

Zvaniet, lai uzzinātu cenu

Apraksts

Produkta kartiņa Instrukcija 2D rasējums Tehniskie parametri

Fotogalerija


Pamatinformācija


Pantanet® Light visvieglākais no visiem Pantanet žogiem, tam ir visplānākās stieples un vislielākās acis. Pantanet® Light ir vairāk piemērots kā pagaidu nožogojums, vai arī kā teritoriju sadalošais nožogojums.


Tīkli

Žoga siets, izgatavots no tērauda stieples, sametināts kontaktmetināšanas veidā, pēc tam pārklāts ar plastika slāni. Horizontālajās stieplēs, pie ikvienas acs ir izliekums.


Stabiņi

Profesionāla uzstādīšana

Bekaclip® stabiņi
Iestiepšanas stabiņos un starpstabiņos ir piestiprināšanas savienotājs, apaļš ārējais profils un pie tā pielikti plastika uzgaļi. Piestiprināšanas klipši izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Apaļi tērauda stabi
No iekšpuses un no ārpuses pārklāti ar mazākais 275 g/m2 biezu (saliekot kopā abas puses) cinka slāni saskaņā ar Eiropas standarta 10326 prasībām. Cinkoti un pārklāti ar poliestera slāni, kurš ir mazākais 60 mikronu biezs. Īpašnieks var pats samontēt.

Uzstādi pats

Bekaclip®-P stabiņi: apaļa profila stabiņi, pārklāti ar krāsainu PVC, sastiprināti ar stiepli, izgatavotu no izturīga, rūdīta tērauda. Ar tīkla piestiprināšanas klipšiem un uzgali, uz kura ir Betafence zīme.


Vārti

Pantanet® sistēma ir pilnīgi nobeigta, dodot iespēju komplektēt un ierīkot drošus, augstas tehnoloģijas Fortinet® vai Egidia® tipa vārtus: vienu vērtņu un divu vērtņu atveramus un bīdāmus vārtus.


Pārklājuma metode

Ruļļi tiek izgatavoti no tērauda stieples. Sākotnējas apstrādes process nodrošina nevainojamu PVC seguma saķeri ar izstrādājuma virsmu.


Krāsas

Žogs : zaļš RAL 6073
Stabiņi : zaļi RAL 6005, antracīts (tikai Bekaclip®)


Uzstādīšana un izmantošana

Pantanet® Light iespējams uzstādīs izmantojot tos pašus stabus, kā jebkuru citu Pantanet žogu. Tāpat žogam piemēroti arī tāda paša tipa vārti kā citiem Pantanet žogiem (Fortinet un Egidia). Pantanet žogs tiek izgatavots zaļā krāsā.


Uzstādīšanas video

chart_LVpantanet_2015