Project Description

nyloforf

NYLOFOR® F

Nylofor® F sistēmu veido žogs
no paneļiem, veidotiem no taisnstūrveida, izturīgām,
sametinātām acīm ar horizontāliem, plakaniem stieņiem,
un speciāliem stabiņiem ar piestiprināšanas sistēmu

Apraksts

Produkta kartiņa Instrukcija 2D rasējums Tehniskie parametri

Fotogalerija

Paneļi


Paneļu platums ir 2500 mm, bet augstums – no 630 līdz 2030 mm. Vienā pusē paneļiem ir vertikāli 30 mm augsti stieņu galiņi, kurus iespējams likt kā uz augšu, tā arī uz apakšu. Acs izmēri – 200 x 50 mm. Cinkoti stieņi, kuru minimālais pārklājums sasniedz 40 g/m2, ir īpaši stingri: horizontālo stieņu izmēri ir 15 x 6 mm, bet vertikālo stieņu diametrs – 5 mm.


Stabiņi

EL stabiņu sistēma
Pie priekšējās stabiņu puses paneļi piestiprināmi ar āķveida skrūvēm, bet viens ar otru savienojami lietojot metāla fiksatorus. Taisnstūra formas stabiņos (60 x 40 x 1,5 mm) ir urbumi skrūvēm un staba galā plastikāta uzgalis.

Bekafix® stabiņu sistēma
Ar speciāliem fiksatoriem, izgatavotiem no poliamīda vai metāla (aizsardzība), ar sānu piestiprināmi pie stabiņiem. Uz H formas sametinātiem cauruļu stabiņiem (70 x 44 mm) ir plastikāta uzgalis.

Bekafix® Super stabiņu sistēma
Vidējam un augstam drošības līmenim: ir ieteicami Bekafix® Super stabiņi. Paneļi ir sāniski piestiprināmi pie stabiņiem, lietojot speciālus metāla, aizsargājošus skavas ar skrūvēm. Sametināti, cauruļveida, H formas stabiņi (100 x 54 mm) ar iepriekš izurbtām atverēm paneļu ielikšanai/stiprināšanai. Stabiņi ir piegādājami ar plastikāta uzgali.


Vārti

Nylofor® F sistēmu noslēdz droša un augstas tehnoloģijas Nylofor® ,Egidia® vai Robusta® tipa vārti: vienu vērtņu vai divu vērtņu atverami un bīdāmi vārti.


Pārklājuma metode

Paneļi izgatavoti no cinkotiem stieņiem. Lai nodrošinātu ideālu saķeri ar poliestera slāni (mazākais 100 mikronu)., uzklāts savienojošais starpslānis. Stabiņi ir no iekšpuses un no ārpuses cinkoti (mazākais slāņa biezums – 275 g/m2 saliekot abas puses kopā) saskaņā ar Eiropas standarta 10326 prasībām. Pēc tam uzklāts savienojošais slānis. Un tad stabiņi pārklāti ar plastiku (mazākais 60 mikronu).


Krāsas

Zaļā RAL 6005, baltā RAL 9010 un antracīta RAL 7016.
Citas krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.


Uzstādīšanas video

Nylofor paneļu uzstādīšana uz Quixolid stabiem

Nylofor Paneli un Kvadratveida škersgriezuma stabiņi

chart_LV_Nylofor_F_2015