Project Description

nylofor3dsuper2

NYLOFOR® 3D SUPER

Nylofor® 3D Super sistēma ar speciālu 3D izliekumu
un ļoti izturīgiem horizontāliem stieņiem sniedz
optimālu aizsardzību

Zvaniet, lai uzzinātu cenu

Apraksts

Produkta kartiņa Instrukcija 2D rasējums Tehniskie parametri

Fotogalerija

Paneļi


Izturīgas, ikvienā krustpunktā elektriski sametinātas acis, pārklātas ar poliestera slāni. Vienā paneļu pusē ir vertikāli 30 mm augstuma stieņu galiņi. 3D paneļi apvieno V formas stieņu nogriežņus, kuri horizontāli iet caur ikvienu paneli. Standarta acs: 200 x 50 mm. V formas acs: 200 x 50 mm. Stieņa diametrs: Horizontālā: 8 mm. Vertikālā: 5 mm


Stabiņi

Kvadrātveida profila sistēma
Paneļi tiek piestiptināti pie staba priekšpuses izmantojot drošības skrūves. Metinātajiem kvadrātveida profila stabiem (60x60x1.5mm) ir paredzētas vītnes, kurās skrūves iestiprināt. Staba augšdaļā uzstādīta plastmasas kape.

Bekafix® stabiņu sistēma
Lietojot speciālus fiksatorus, izgatavotus no metāla, paneļi sāniski piestiprināmi pie stabiņiem.
Sametinātiem cauruļu, H formas stabiņiem (70 x 44 mm) ir plastikāta uzgalis.

Bekafix® Super stabiņu sistēma
Vidējam un augstam drošības līmenim: ir ieteicami Bekafix® Super stabiņi. Paneļi ir sāniski piestiprināmi pie stabiņiem, lietojot speciālus metāla, aizsargājošus skavas ar skrūvēm. Sametināti, cauruļveida, H formas stabiņi (100 x 54 mm) ar iepriekš izurbtām atverēm paneļu ielikšanai/stiprināšanai. Stabiņi ir piegādājami ar plastikāta uzgali.


Vārti

Nylofor® 3D Super sistēmu pabeidz droši un augstas tehnoloģijas Egidia®, Nylofor® vai Robusta® veida vienas vērtnes vai divu vērtņu atverami un bīdāmi vārti.


Pārklājuma metode

Paneļi izgatavoti no cinkotiem stieņiem (vismaz 40 g/m2). Lai ideāli saķertos ar poliestera slāni (vismaz 100 mikronus), ir uzklāts savienojošais slānis. Stabiņi no iekšpuses un no ārpuses cinkoti (minimālais cinka pārklājums ir – 275 g/m2 abas puses saliekot kopā) saskaņā ar Eiropas standartu 10326. Pēc tam uzklāts savienojošais slānis un, pēdīgi, stabiņi pārklāti ar plastika slāni (vismaz 60 mikronu).


Krāsas

Zaļā RAL 6005.
Citas krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.


Uzstādīšanas video

Nylofor paneļu uzstādīšana uz Quixolid stabiem

Nylofor Paneli un Kvadratveida škersgriezuma stabiņi

chart_LV_Nylofor_3D_Super_2015