Project Description

nylofor3dlight

NYLOFOR® 3D LIGHT II

Nylofor® 3D Light II paneļi ir ļoti
izturīgi pateicotes horizontālajiem
3D locījumiem.
Zvaniet, lai uzzinātu cenu

Apraksts

Produkta kartiņa Instrukcija 2D rasējums Tehniskie parametri

Fotogalerija

Paneļi


Paneļu platums – 2500 mm, augstums – no 1030 līdz 2030 mm. Vienā paneļu pusē ir 30 mm augsti vertikāli, stieņu galiņi, (iespējams likt kā žoga virspusē, tā arī apakšā). Acs izmēri – 200 x 50 mm un 100 x 50 mm stieņu posmos. Horizontālo stiepļu stieples diametrs: 4 mm, vertikālo stiepļu stieples diametrs: 4 mm.


Stabiņi

EL stabiņu sistēma
Paneļu žogs piestiprināmas pie staba priekšējās daļas ar skrūvēm, kuru galviņas pēc ieskrūvēšanas nolūzt. Sametinātas taisnstūra formas(60 x 40 x 1,5 mm) stabiem ir plastikāta vāciņi.

Stabu sistēmas ar kvadrātveida profilu
Paneļie pie šada tipa stabiem tiek piestiprināti izmantojot divas stīpas, kuras vien uar otru, caur žoga paneli savieno ar skrūvēm. Ir trīs tipu stīpas – priekš vidus savienojumiem, gala vai stūru. Metinātas stiprinājuma vietas stabiem pieejamas izmēros 60x40x1.5mm.

Bekafix® stabiņu sistēma
Lietojot speciālus fiksatorus, izgatavotus no poliamīda vai metāla (aizsardzība), paneļi sāniski piestiprināmi pie stabiņiem. Sametinātiem cauruļu, H formas stabiņiem (70 x 44 mm) ir plastikāta vāciņš.

Kvadrātveida profila sistēma
Paneļi tiek piestiptināti pie staba priekšpuses izmantojot drošības skrūves. Metinātajiem kvadrātveida profila stabiem (60x60x1.5mm) ir paredzētas vītnes, kurās skrūves iestiprināt. Staba augšdaļā uzstādīta plastmasas kape.

Quixolid® stabu sistēma
Paneļi tiek uzstādīti staba sānos, iekarināti īpašās gropēs un nostiprināti ar metāla sloksnēm. Papildus piederumi nav nepieciešami. H profila 75 x 50 mm tērauda stabi ir aprīkoti ar plastmasas kapi.


Vārti

Nylofor® 3D sistēma ir pabeigta. Lietojot augstas tehnoloģijas atveramos un bīdāmos Egidia®, Nylofor® un Robusta® vārtus tiek radīta optimālā aizsardzība.


Pārklājuma metode

Paneļi izgatavoti no cinkotiem stieņiem. Savienojošais slānis nodrošina ideālu Saķeri ar poliestera slāni (mazākais 100 mikronu). Stabiņi ir cinkojami kā no iekšpuses, tā arī no ārpuses (mazākais slānis – 275 g/m2, kopā saliekot abas puses) saskaņā ar Eiropas standartu 10326. Pēc tam uzklāj savienojošo slāni un tad stabiņi pārklāti ar plastiku (mazākais 60 mikronu).


Krāsas

Zaļā RAL 6005, antracīta RAL 7016 un karsti cinkotu.
Citas krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.


Uzstādīšanas video

Nylofor paneļu uzstādīšana uz Quixolid stabiem

Nylofor Paneli un Kvadratveida škersgriezuma stabiņi

chart_nyloforlight_LV_2015