Project Description

KRAUŠANAS SISTĒMAS

Preiss Būve ir oficiālais Zviedrijas kompānijas „Crawford” pārstāvis Latvijā, kura ir lielākais industriālo vārtu un kraušanas iekārtu ražotājs Eiropā.
Piedāvājam pilnu noliktavu attīstības risinājumu kompleksu, kurā ietilpst gan ēkas celtniecība, gan noliktavas aprīkojums, gan kraušanas sistēmas. Kā arī tehnoloģiskie risinājumi (WMS, iekraušanas tehnika, kompleksa vizualizācija).

Pēc projekta ieviešanas nodrošinam arī iekārtu apkalpošanu un servisu.

Mūsu pieredze: Dominante Park, Schenker, Rimi, Elipse BLC, TNT, Balticovo u.c.

Kraušanas mājiņas/ rampas

Novietojot kraušanas sistēmu ārpus ēkas tiek iegūta papildus vieta iekšpusē, kas nodrošina mazākas ekspluatācijas izmaksas kraušanas sistēmai. Tāpat tiek nodrošināta arī konstanta vide noliktavā vai terminālā, par cik kraušanas mājiņa kalpo pakāpeniskai temperatūras pārejai no ārējās vides uz noliktavu. Mājiņas pieejamas gan siltinātā, gan neizolētā versijā. Tāpat iespējams apšuvumam lietot tos pašus materiālus, kas izmantoti ēkas apdarē, jo ir iespēja piegādāt tikai kraušanas mājiņas rāmi.


Swingdock
modelis ar paceļamo lūpu ir standarta risinājums smagajām mašīnām.
Jāņem vērā, ka nepieciešama liela kraušanas procesa precizitāte, jo izmēri ir standartizēti ar definētu lūpas garumu. Tomēr SwingDock pilnībā atbilst Eiropas standartam EN 1398 un ir pareizais risinājums, ja kravas nav paletizētas.

img_62_krausanas_sistemas_02 SwingDock vadība ir balstīta uz elektro hidraulisko pacelšanas mehānismu, kas nosedz pēdējos centimetrus starp transportlīdzekļa grīdu un ēku. Kad līmeņotājs ir paceltā stāvoklī, lūpa paceļas un kopā ar kraušanas līmeņotāju droši piezemējas uz transportlīdzekļa grīdas. Pēc kraušanas procesa pabeigšanas, nospiežot pogu, līmeņotājs atgriežas sākonējā pozīcijā. Lai pielāgotos dažādiem transportlīdzekļu iespējamiem platumiem, lūpas tiek piedāvātas dažādās modifikācijās, piem., nogrieztiem stūriem vai sadalītiem segmentiem.

 

TeleDock līmeņotājs ar teleskopisko lūpu, ir universāla un elastīga kraušanas sistēma, kas atbilst pilnīgi jebkurai kraušanas situācijai. Galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar citiem līmeņotājiem ir teleskopiski izbīdāmā lūpa, kas var tikt ļoti precīzi pozicionēta uz transportlīdzekļa grīdas. TeleDock apmierina jebkuras prasības un pilnībā atbilst Eiropas standartam EN 1398.

img_62_krausanas_sistemas_preiss_buve
TeleDock tehnoloģija r labākais risinājums, ņemot vērā drošību un lietošanas vienkāršumu. Pat neprecīzi novietoti transportlīdzekļi neizraisa nekādas problēmas. Dalītās lūpas ndorošina elastību jebkuram transportlīdzekļa platumam. Sākuma stāvoklī lūpa atrodas zem līmeņotāja. Teleskpiskā lūpa ir pieejama gan tērauda, gan alumīnija versijā

 

 

Combidoc

Speciāli izstrādāts modelis, lai iekraušanas operācijas no viena punkta varētu veikt dažāda izmēra transporta līdzekļi.

Combidock_preiss_buve

 

 

 

 

 

 

Autodock S – ārējā rampa ar paceļamo lūpu. Standarta risinājums smagajām mašīnām

Autodick T – ārējā rampa ar izbīdāmo lūpu. Standarta risinājums smagajām mašīnām.

Hermetizējošie blīvējumi

Blīvējošie aizskari ir risinājums, lai ietaupītu enerģiju un pasargātu kravu no nokrišņiem. Tie noblīvē transporta līdzekļa sānus un augšu, kad tas atpakaļgaitā iebrauc kraušanai paredzētā vietā.
Ir diva veida modeļi:  SIB – piepūšams un SME– mehānisks

Atdzesētu vai saldētu produktu kraušanai nepieciešama vides saglabāšana, ko iespējams nodrošināt ar piepūšamajiem hermetizējošajiem blīvējumiem. Pārtikas industrijā efektīva izolācija kraušanas procesā ir sevišķi svarīga. Blīvējums, kas pilnībā piekļaujas no ārpuses jebkura izmēra transportlīdzeklim, nodrošinās nepieciešamo kraušanas vidi neatkarīgi no ārējo apstākļu ietekmes.

Izlīdzinošie tiltiņi

Izlīdzina augstumu starp transportlīdzekļa kravas kasti un grīdu.

Mini Dock – ekonomisks risinājums, paredzēts viena tipa mašīnām. Tā pacelšanās/ nolaišanās amplitūda nepārsniedz 1000mm.

Crawford Drawbridge on rail_preiss_buve

 

 

 

 

 

 

 

Drawbridge – ļauj veikt izkraušanu no sāniem un aizmugures. Tas piestiprināms pie rampas malas un ir brīvi bīdāms uz abiem sāniem.

Izlidzinosais tiltins_preiss_buve

Hidrauliskie pacēlāji

Ērti izmantojami vietās, kur nevar uzstādīt izlīdzinošās platformas (rampas).